Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik: Wójt gminy Jastków szuka na mnie haka

Utworzony przez legu, 13 września 2010 r. o 07:42 Powrót do artykułu
a dziwi mnie tylko, że poznikały wszystkie komentarze z wczoraj. Z tego co pamiętam, nie były tak jednostronne jak dzisiejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Pani B. jan to tylko pseudonim ,no ale aby to zrozumieć to trzeba uruchomić funkcje myślenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieskromnie stwierdzę, iż ze mną wszystko jest w porządku.Rozdwojenie jaźni nie występuje.Cogito ergo sum. Żegnam ozięble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu byłem w Urzędzie Gminy Jastków, i spotkałem się z Panem Andrzejem i powiem tyle - ma ogrom pracy i biega od pokoju do pokoju! Bardzo miły człowiek i jak dla mnie jest faworytem w nadchodzących wyborach, zresztą poczytajcie sobie na stronie urzędu protokoły z posiedzeń to zobaczycie jak Pan Wójt się w stosunku do niego zachowuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów jeszcze Pan nie będzie bez pracy, bo obowiązuje wójta 3 miesięczne wypowiedzenie. Ale niech się Pan nie daje i startuje w wyborach. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to szkoda, że mieszkańcy nie zauważyli 20 kilometrów dróg rocznie, nowych chodników, oświatlenia, nowego budynku szkoły w Tomaszowicach,pieniędzy z Unii na kanalizację (można poczytać na stronie internetowej). To wszystko nazywa się nic. Może i prawda, że na stanowisku wójta niepotrzebny jest doktorat, ale matura by się przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hołod to typ "UB-eka", który często spowiada się swoim "doradcom" od PR. Nieraz dało się zauważyć, że jest osobą dwulicową. Pomysł z mobbingiem w pracy tuż przed kampanią to oczywista zagrywka taktyczna zapewne obmyślona przez nieformalny komitet wyborczy pana Andrzeja mieszczący się w jednym ze sklepów w Tomaszowicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
Jak to szkoda, że mieszkańcy nie zauważyli 20 kilometrów dróg rocznie, nowych chodników, oświatlenia, nowego budynku szkoły w Tomaszowicach,pieniędzy z Unii na kanalizację (można poczytać na stronie internetowej). To wszystko nazywa się nic. Może i prawda, że na stanowisku wójta niepotrzebny jest doktorat, ale matura by się przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W demokracji ,każdy ma swoje prawa,a w pracy obowiązki.Dopóki tego nie zrozumieją obie strony będzie to wzbudzało,niepotrzebne Emocje.KAŻDY ma prawo kandydować,ale o tym czy będzie decydują anonimowi wyborcy,których może urzec np.głos i kręcone włosy Pana Andrzeja .lub tytuł naukowy Pana Zbigniewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Pan Hołod to typ "UB-eka", który często spowiada się swoim "doradcom" od PR. Nieraz dało się zauważyć, że jest osobą dwulicową. Pomysł z mobbingiem w pracy tuż przed kampanią to oczywista zagrywka taktyczna zapewne obmyślona przez nieformalny komitet wyborczy pana Andrzeja mieszczący się w jednym ze sklepów w Tomaszowicach...
swego czasu to byli kumple a co do szkoły w Tomaszowicach oczywiście chodzi o nową to strach tam dzieci wpuszczać bo,dach dziurawy woda zalewa stopy ,w klasie informatycznej pękła ściana ,piwnice po każdym deszczu zalane itp, więc może by ktoś sprawdził czy ten budynek jest dla dzieci bezpieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam Państwa że nie robię żadnych zagrywek. Życie samo pisze scenariusz. PS. Z nikim nie chcę się boksować. Gram w otwarte karty i dla tego się podpisuję pod moim tekstem.Pozdrawiam niezadowolonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyglądając się panu Samoniowi jako wójtowi można popaść w depresję.To książkowy przypadek nieudacznictwa i niemocy w podejmowaniu decyzji.Nie potrafi niczego zorganizować do końca, może i ma dobre zamiary ale zamiary to za mało....Lata jego kadencji są zmarnowane dla naszej gminy i mam nadzieję że ludzie nie dadzą omamić się obietnicami i niedługo skończy się to "kolesiostwo" i obdarowywanie nawymi drogami za posłuszeństwo,razem z jego kadencją.Każdy inny kandydat będzie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę bronić obecnego wójta, ale kandydatura na wójta pana Hołoda i jego ostatnie zachowania to najkrócej ujmując kiepski pomysł. Pana urzędnika można najczęściej spotkać nie w miejscu pracy, ale gdzieś na "Jastkowie", taki zapracowany i zagoniony. Im lepiej sytuowany petent, tym pan Hołod przyjemniejszy, chyba tak tych petentów lubi, że celowo robi błędy, żeby znowu pojawiali się w urzędzie.Zresztą pan "super urzędnik" miał również konflikt z poprzednią władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wójt nie potrafi podjąć najprostrzej decyzji bez konsultacji.Nie umie organizować wokół siebie ludzi ani łagodzić konflikty,a wręcz przeciwnie zaostrza już istniejące.Jego wystąpienia publiczne - żenada!Wstyd że człowiek który myli się czytając z kartki przygotowane wcześniej przemówieni reprezentuje moją gminę.Co by było gdyby musiał powiedzieć coś swomi słowami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pan Hołod nie jest najlepszym kandydatem na wójta, ale jest człowiekiem energicznym i wydaje się że zna funkcjonowanie gminy od kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='radek' date='13 wrzesień 2010 - 13:19 ' timestamp='1284376770' post='346206'] Jak to szkoda, że mieszkańcy nie zauważyli 20 kilometrów dróg rocznie, nowych chodników, oświatlenia, nowego budynku szkoły w Tomaszowicach,pieniędzy z Unii na kanalizację (można poczytać na stronie internetowej). To wszystko nazywa się nic. Może i prawda, że na stanowisku wójta niepotrzebny jest doktorat, ale matura by się przydała. To co udało się wójtowi zrealizować to przygotował poprzedni wójt.Ten zadłużył gminę a to co robi teraz to "kiełbasa wyborcza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Hołod napisał:
Zapewniam Państwa że nie robię żadnych zagrywek. Życie samo pisze scenariusz. PS. Z nikim nie chcę się boksować. Gram w otwarte karty i dla tego się podpisuję pod moim tekstem.Pozdrawiam niezadowolonych.
Panie Andrzeju, czy pan teraz też jest na urlopie? Urząd Gminy Jastków poniedziałek od godz. 9:00 do 17:00 ~Andrzej Hołod~ Napisano dziś, 15:29 #31 Zapewniam Państwa że nie robię żadnych zagrywek. Życie samo pisze scenariusz. PS. Z nikim nie chcę się boksować. Gram w otwarte karty i dla tego się podpisuję pod moim tekstem.Pozdrawiam niezadowolonych. Czy przeglądanie gazet w Internecie należy do pańskich obowiązków służbowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentowanie to nasza polska specjalność, NIKT nie jest idealny, choć wg mnie szkoda,że gmina nie oferuje np. dofinansowania do kolektorów i kanalizacji na Dębówce, która jest przy samej granicy miasta. Ale np. przeniesienie urzędu do nowego lokalu to świetna perspektywa ekonomiczna i duże ułatwienie dla mieszkańców, nowa szkoła, drogi (choć te pieniążki mogły pójść na kanalizacje na Dębówce), dostrzegajmy też inne pozytywne strony Pana Wójta. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny czytelniku. Ja w ten poniedziałek pracowałem do 15;30. Ładnie to tak obrabiać mi "plecy" bez mojego udziału na forum ? Ten artykuł dotyczy mojej osoby.A Wy jak wykonujecie swoją pracę siedząc w internecie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa . Czy ktoś kto zarabia przez 4 lata ponad pół milina złotych powinien się chwalić że coś robi ? To może niech się rozwali w fotelu i dłubie w nosie. (bo zapewne tak się dzieje ) Gminy z trzykrotnie mniejszymi budżetami zdobywają po kilka milionów złotych z programów unijnych, Jastków za kadencji Samonia do dnia dzisiejszego 0,oo zł .A każdy kretyn potrafi wydać pieniądze zebrane z podatków i do tego naprawdę ni trzeba doktoratu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...